داستان ازدواج

نویسنده: جان و لیزا بیور
مترجم: CloudLibrary
گروه: کتاب

دیباچه

نکاتی چند درباره این کتاب تعاملی
میتوان این کتاب را مثل هر کتاب دیگری از ابتدا تا به انتها خواند. با این وجود، تشویقتان میکنیم برای آن که بتوانید به تجربیات این کتاب جنبه شخصی تری بدهید، به سیر و تأمل در بخشهای تعاملی کتاب نیز بپردازید:

هر فصل این کتاب به پنج بخش پیشنهادی جهت مطالعه روزانه تقسیم شده و در پایان هر فصل، بخشهای تأملات روحانی گنجانده شده است که متناظر با مبحث هر فصل میباشد. می توانید برای تکمیل مطالعه در هر روز، یک بخش کتاب را به همراه تأملات روحانی آن بخش بخوانید، یا می توانید مباحث هر فصل را بر اساس اولویتهای خود منطبق کنید.

ما پیشنهاد میکنیم که این بخشهای تمرینی را در یک گروه مطالعات تکمیلی انجام دهید. بدین صورت که هر هفته یک فصل و بخشهای تأملاتی آن را بررسی نمایید. اگر مجموعه آموزشی داستان ازدواج در اختیار شماست و این کتاب را به عنوان بخشی از آن مجموعه مطالعه می کنید، به شما توصیه میکنیم که تعلیمات هفتگی هر بخش را ببنید یا گوش دهید و سپس به پرسشهای مناظره ای همان فصل در گروه، پاسخ دهید. سپس فصل را بخوانید و بخش تاملات را تکمیل نمایید. پرسشهای مناظره ای برای هر فصل، بعد از بخش تأملات آورده شده است. امیدواریم از خواندن این کتاب لذت ببرید!

مطالعه کتاب

بیشتر بخوانید

Fourmooli jahate taasirgozari bar donyaye khod - فرمولي جهت تأثيرگذاري بر دنياي خود - بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
نویسنده: بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
مترجم: فريدون موخوف
Feyze hadyeh dadan - فيض هديه دادن - توني ايوانز
نویسنده: توني ايوانز
مترجم: فريدون موخوف
Fergheha va shakhehaye masihiyat - فرقه ها و شاخه های مسیحیت - آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: کانون اندیشه مسیحی
Zendegi pas az marg va vaghaye akharozzaman ( Arman Roshdi ) - ( زندگی پس از مرگ و وقایع آخرالزمان ( آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: آرمان رشدی