شکستن ترس

نویسنده: جان بیور
مترجم: فراز دانشور
گروه: کتاب

دیباچه

برای من شناختن جان بیور ، به عنوان یک هم خدمت و دوستی عزیز طی این سال ها ، مایه ی فخر و مباهات است . با تمام وجود ایمان دارم که خداوند او را بر خیزانیده تا پیغامی از پیروزی ، امید و ایمان برای این عصر بیاورد .

در کتاب شکستن ترس ، جان بیور به موقع پیغامی را که بدن مسیح به آن بیش ترین نیاز را داشت ، آورده است . ما نیاز داریم برای تصاحب جهان از عطایایی که خداوند به ما بخشیده است ، استفاده کنیم . اما به جای آن بسیاری از ما در حال عقب نشینی هستیم ، چون به اقتدار ما در مسیح چند حمله ی کوچک و نه چندان مهم شده است . شیطان شرایطی را ایجاد می کند و از مردم برای متوقف ساختن عطایای خداوند در شما به هر روشی که ممکن است ، استفاده می کند .

کلام خدا پراست از ایمان دارانی که می ترسیدند اما از طریق شکستن ترس هایشان به سوی پیروزی های بزرگ رهنمون شدند . یوشع ، جدعون ، نحميا و داود تنها نمونه های اندکی از این افراد هستند . کتاب مقدس می گوید : هر آلتی که به ضد تو ساخته شود ، پیش نخواهد برد . ( اشعیا ۵۴ : ۱۷ )

از طریق این کتاب و قدرت روح القدس ، هر ایمان داری قادر خواهد بود ترس هایش را بشکند و به سوی پیروزی گام بردارد . خداوند من در این عصر لشکری از مردان شجاعی را برانگیخته که هرگز عقب نخواهد نشست .

جان میسن

مطالعه کتاب

بیشتر بخوانید

Fourmooli jahate taasirgozari bar donyaye khod - فرمولي جهت تأثيرگذاري بر دنياي خود - بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
نویسنده: بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
مترجم: فريدون موخوف
Feyze hadyeh dadan - فيض هديه دادن - توني ايوانز
نویسنده: توني ايوانز
مترجم: فريدون موخوف
Fergheha va shakhehaye masihiyat - فرقه ها و شاخه های مسیحیت - آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: کانون اندیشه مسیحی
Zendegi pas az marg va vaghaye akharozzaman ( Arman Roshdi ) - ( زندگی پس از مرگ و وقایع آخرالزمان ( آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: آرمان رشدی