پاداش احترام

نویسنده: جان بیور
مترجم: انتشارات لحی روئی
گروه: کتاب

دیباچه

سپاس گزاری

با قدرداتی عمیق قلبی از اليزا ؛ سپاس گزارم که تو برای من همسر ، بهترین دوست ، وفادارترین حامی همکار در خدمت ، مادر فرزندان مان و عاشق هستی . تو حقیقتا هدیه ی خدا به من هستی و من برای تو ارزشی بسیار قائلم . دوستت دارم عزیزم چهار پسرمان اديسون ، آوستین ، الکساندر و آردن ، همه ی شما خوشی عظیمی به زندگی من آورده اید . هر کدام تان گتجی خاص برایم هستید . متشکرم که در دعوت خدا با من شریک اید و به مسافرت و نوشتن تشویقم می کنید . بودن در کنار تک تک شما را دوست دارم . کارمندان و اعضای میستری بین المللی پیام آور ؛ از حمایت و وفاداری بی دریغ شما سپاس گزارم . همکاری با تک تک شما لذت بخش و خدمت خدا همراه با شماء افتخار است .

من و لیزا همه ی شما را دوست داریم . دوستان خدمت ما در سراسر جهان ، محدودیت فرصت ، مجال نوشتن نام همه ی شما را به من نمی دهد . از دعوت تان برای صحبت و خدمت در کلیساها کنفرانس هایتان متشکرم .

همه ی شما شبانان و خادمان را که وفادارانه خدا را خدمت می کنید ، دوست دارم . تام وينترز ) و رولف نترسون برای تشویق ها و باورتان به پیغامی که خدا در قلب من برافروخته ، سپاس گزارم . گری تراشيتا " از مهارت ویراستاری تو در این پروژه ، ممنونم ولی بیش از همه چیز از حمایت آن سپاس گزارم .

تمامی کارمندان انتشارات « كلام ایمان » ؛ برای حمایت تان از این پیغام و کمک حرفه ای و پر محبت تان سپاس گزارم . شما گروهی بی نظیر برای همکاری هستید . مهم تر از همه ، صادقانه از خداوندم سپاس گزارم . کلمات چگونه می توانند تشکری شایسته از تمامی کارهایی که برای من و قومت انجام داده ای ، به جا آورند ؟ تو را آن قدر دوست دارم که دارای گفتنم نیست

مطالعه کتاب

بیشتر بخوانید

Fourmooli jahate taasirgozari bar donyaye khod - فرمولي جهت تأثيرگذاري بر دنياي خود - بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
نویسنده: بيل هايبل و مارک ميتلبرگ
مترجم: فريدون موخوف
Feyze hadyeh dadan - فيض هديه دادن - توني ايوانز
نویسنده: توني ايوانز
مترجم: فريدون موخوف
Fergheha va shakhehaye masihiyat - فرقه ها و شاخه های مسیحیت - آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: کانون اندیشه مسیحی
Zendegi pas az marg va vaghaye akharozzaman ( Arman Roshdi ) - ( زندگی پس از مرگ و وقایع آخرالزمان ( آرمان رشدی
نویسنده: آرمان رشدی
مترجم: آرمان رشدی